O nas

Jesteśmy fanami gry Clash Royale i postanowiliśmy stworzyć stronę związaną z tą grą. Staramy się prezentować najnowsze wiadomości i opinie o zmianach w grze.

Serwis powstał w 2018 roku i jest rozwijany w miarę możliwości.

Serdecznie zapraszamy do tworzenia z nami tej strony – jeśli macie lekkie pióro i chcecie pisać o swojej ulubionej grze – kilknijcie w „Kontakt”.

Zapraszamy!\

Redakcja

This content is not affiliated with, endorsed, sponsored, or specifically approved by Supercell and Supercell is not responsible for it. For more information see Supercell's Fan Content Policy: www.supercell.com/fan-content-policy.
Materiały zawarte na tej stronie nie są w żaden sposób powiązane, sponsorowane lub zatwierdzone przez spółkę Supercell. Supercell nie jest odpowiedzialna za treści zamieszczone na tej stronie. Więcej informacji znajduje się na stronie Supercell dotyczące Polityki dla Stron Fanów pod adresem: www.supercell.com/fan-content-policy.
© 2019-2020 ClashNews.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie autorskich materiałów zamieszczonych na tej stronie wyłącznie za zgodą serwisu. Wykonanie AktywnaStrona.pl