Lumberjack – szalony drwal w akcji!

Lumberjack, czyli drwal, należy do legendarnych kart gry Clach Royale. Odblokowujemy go na arenie 8 (Frozen Pick). Drwal to wyjątkowo szybka jednostka, która ma średnią ilość punktów zdrowia, ale za to zadaje bardzo wysokie obrażenia. Wystawienie go na pole bitwy kosztuje 4 punkty eliksiru.
Najlepszym jest jednak to, że nasz brodaty kolega taszczy pod pachą rage elixir, który upuszcza po śmierci, zwiększając statystyki pobliskich jednostek o 10%. Dobrze zastosowany Lumberjack potrafi odwrócić losy bitwy, więc warto znać jego najmocniejsze strony.

Jak się łatwo domyślić, z powodu swojej specjalnej umiejętności, najlepiej korzystać z drwala w towarzystwie innych jednostek. Wtedy mamy pewność, że kiedy umrze, wyrzucany przez niego eliksir nie pójdzie na marne, a wzmocni resztę naszych oddziałów, zwiększając ich obrażania i prędkość ruchu.

Najlepsze synergie Lumberjack ma moim zdaniem z balonem, minion horde, elite barbarians no i oczywiście z hog riderem :)
Zła wiadomość jest taka, że Lumberjacka jest dość trudno zabić. Jedyna karta, która skasuje go na jeden strzał to Rocket i Sparky. W innych przypadka konieczne jest zadanie przynajmniej dwóch ciosów (dotyczy to też P.E.K.K.A.).

Lumberjack
LevelHPDmg
91060200
101166220
111282242
121409266
131547292
141696320

About Callahan

Koneser filmów, seriali i książek z gatunku zombie-apocalypse.

Check Also

Sparky – najlepsza karta obronna w grze?

Sparky należy do kolekcji kart legendarnych gry Clash Royale. Aby ją odblokować, należy ukończyć 11 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.